Jsou tu pro vás

Existuje několik nevděčných zaměstnání a práce v Technických službách patří k nim. Znáte to? Napadne první sníh, většinou pochopitelně v noci a ráno není prohrnutá ta vaše, bohužel vedlejší cesta. Co uděláte? Budete nadávat na silničáře, kteří určitě chrápou a neodhrnuli tu vaši, pro vás tak důležitou cestu. Jenže oni určitě jezdili celou noc, zajišťovali průjezdnost hlavních tahů, možná odklízeli spadlé stromy apod., což vy, na té své vedlejší cestě rozhodně neoceníte. Technické služby se vám nezavděčí.

technické služby

Nebo přijde jaro. Na cestách se objeví díry, takové pozůstatky každé zimy. Pokud musíte díry objíždět, nadáváte, že technické služby nic nedělají, pokud se díry opravují, nadáváte, že to brzdí provoz a trčíte v koloně. Technické služby se vám nezavděčí. Je léto, kolem domu vám roste tráva a technické služby stále ne a ne vám to posekat? Jenže pravda může být trochu jinde. V parném létě tráva pohlcuje teplo, takže trávník bude mít teplotu okolo 20°C, ale posekaný trávník, který by polední slunce vypálilo a zůstala by holá půda, se může zahřát až na 40°C. Jenže vy vidíte pouze zarostlý kus pozemku. Technické služby se vám nezavděčí.

úklid

Stěžujete si, že vaši práci nikdo dostatečně neocení? Běžte pracovat k Technickým službám Homepartner a pochopíte, co je to nevděčná práce. Je však i několik prací, které na Technických službách oceníte. V našem městě třeba každým rokem dělají úžasnou vánoční výzdobu. Nazdobí nejen vánoční strom na náměstí, ale i další stromy a sloupy veřejného osvětlení. V létě vysazují květinové záhony a instalují na náměstí mlžítka, které vás v parném létě osvěží. Technické služby jsou nedílnou součástí bezchybného chodu města, bez nich by ve městě nefungovala řada věcí a je jen na náš, abychom jejich práci ocenili a nebyli věčnými stěžovateli. Oni jsou tu pro nás a skutečně se snaží.

Jsou tu pro vás
Scroll to top