Herní pecka?

Také jistě není nikoho, kdo by netušil, že telefon, zejména ten chytrý, již dávno neslouží ke všemu možnému, telefonování nevyjímaje. Mobily jsou vyhledávaný artikl, a to nejen pro jejich primární funkci. Ta by sice měla být telefonování, ale ví to ještě někdo?

starší mobily

Tyto velmi chytré placaté krabičky totiž už umí tolik věcí, že jsou využívány na skoro kdejakou činnost. Focení, hraní, nebo zde má někdo celou kancelář. A my se zastavíme u prostředně jmenovaného, totiž u hraní.

Každý jistě ví a asi i zná ze svého okolí člověka, který je náruživý hráč. Tedy pařmen, jak si tito lidé mezi sebou říkají. Tito hoši a dívky, ale i starší lidé, bez her prostě nebudou a musí hrát kdekoli. Pařmeni kupují drahé počítače, ale i mobily. A vyžadují ty nejlepší parametry, protože ke hraní je třeba ty nejlepší stroje. A právě herní telefon je jedním z nich.

Pokud chcete jen volat, stačí vám starší „šunka“ z roku raz dva. Jednořádkový displej již asi nikde nekoupíte, ale telefon za tři stovky určitě ano. Bude mít vše co je moderní a potřeba, ale asi si na něm zahrajete tak nejvýše piškvorky a snad i nějaké karty. Mobil je určen pro starší, s potřebou telefonování. Hry je nezajímají.

hraní za pochodu

Zato hráči čili pařmeni, ti by jej elegantním obloukem vyhodili z okna. Jejich stroje musí být nadupané vším možným, a pokud tento velechytrý mobil neumí za nimi spláchnout WC, je jeho koupě dlouho zvažována. Většinou však neobstojí v lítém boji výrobců, kteří už neví, co by ještě do mobilu nacpali. Tak jen vylepšují možnosti focení a hraní. Nu, a protože pro hráče musí být především výkonná grafika, tak se neustále vylepšuje. Vynikající rozlišení plus rychlost, to je dnešní trend a dnešní potřeba. Hráč se tak často ocitá na mizině a přemýšlí, zda chleba nebo mobil na lepší hraní. Kdo tento boj vyhrává, není zatím známo. Až budou výsledky, jistě napíši o mobilech znova.

Herní pecka?
Scroll to top