Iphone 12 max pro

Tento nadupaný model od kalifornské firmy Apple byl představen roku 2020 a mnoho „jablíčkových“ fanoušků se nemohlo tohoto okamžiku dočkat. Iphone 12 Max Pro krekrrr.cz je celoskleněný, má dotykový OLED displej (rozlišení 2778×1284) s úhlopříčkou 6,7 palců. Je klasicky vybaven operačním systémem iOS a vlastní čip Apple A14 Bionic, což je jeden z nejvýkonnějších mobilních čipů. Vybrat si můžete ze čtyř barev a to z bílé, šedé, růžové a modré.

iphone 12 max pro

Připojení

Pokud rádi brouzdáte po internetu mimo svůj domov a využíváte mobilní síť, oceníte, že telefon má podporu připojení 5G, které vám umožní surfovat nesrovnatelně rychleji než v 4G síti.

Funkce Face ID

Aby se vám do telefonu nikdo „nevloupal“ a střežil vaše soukromí, je vybaven funkcí Face ID, což znamená, že se vám telefon odemkne po naskenování vašeho obličeje, nemusíte tedy vyťukávat žádný kód ani obrazec, ani vám nebudou bránit rukavice, jako je tomu u Touch ID (otevírání telefonu pomocí otisku prstu).

Fotoaparát

Jste-li vášnivý fotograf či profesionální influencer, jistě vás potěší, že tento model disponuje třemi zadními objektivy a jedním předním, všechny mají výborné rozlišení 12 Mpx. Video pořídíte v kvalitě Ultra HD s podporou Dolby Vision.

Baterie a úložiště

Iphone 12 Max Pro má vestavěnou baterii, není tedy možné, abyste si baterii vyměnili sami. Vybrat si můžete z velikostí úložiště, a to 128, 256 a 512GB.

Nabíjení

Telefon má v zadní části soustavu magnetů, která umožňuje bezdrátové nabíjení pomocí nabíječky MagSafe. Pokud jste zvyklý na klasické nabíjení pomocí kabelu, nezoufejte, stále lze telefon nabíjet díky Lightning portu.

detail na zadní objektivy

Iphone 12 Max Pro se jeví jako skutečná špička mezi chytrými mobilními telefony. Přesvědčil vás o své jedinečnosti? Stále váháte, zda si pořídit právě tento telefon? Určitě se podívejte na recenzi, která vám poví ještě víc z pohledu uživatele.

Iphone 12 max pro
Scroll to top