Mobilní dům postavíte kdekoliv

Zdědili jste pozemek, který Vám nechtějí převést na stavební místo, a teď přemýšlíte, co s ním? Řešení je jednoduché, pokud máte na hranici pozemku, nebo v blízkosti možnost napojení na přípojky, tak neváhejte a kupte mobilní dům. Ten Vás oproti cihlové stavbě vyjde na minimální peníze a o budete mít nejen perfektní bydlení, ale také se nebudete muset někoho doprošovat, aby pozemek převedl. Navíc si ušetříte čas se stavebním povolením, které trvá dlouhé měsíce, v České republice až roky.

mobilní dům

Firma, která domy nabízí, má velký sortiment a nabídne Vám na výběr přes 300 domům, které si můžete koupit. V jejich nabídce najdete jak nové domy, tak úplné novinky na trhu, či domy použité. Vždy záleží na tom, kolik do domu chcete investovat, zda chcete dům celoroční, či sezónní, nebo zda chcete naprostý komfort, jako v domě cihlovém. Najdete zde použité domy, ale také úplné novinky na trhu, které si můžete i dopředu rezervovat, než dorazí do České republiky. Dřevěný mobilní dům, také plně vybavený, a pokud koupíte nový, tak nebudete muset krom nádobí dokoupit snad nic. Tyto domy Vám může firma vyrobit dle Vašich požadavků a také k němu dostane dokumentaci. Vekou, ale velkou výhodou je fakt, že dům můžete zvětšovat. Můžete bydlet v jednom modulu a poté přikoupit další, který lze k domu jednoduše připojit. Tudíž pokud se Vám rozroste rodina, tak jednoduše přikoupíte další modul a máte místo navíc.

mobilní dům

Samozřejmostí je, že firma zajistí profesionální rekognoskaci pozemku a také Vám s domem poradí. Dům samozřejmě doveze až na dané místo a také ho usadí na nachystaný terén. Jejich domy si před samotnou koupí můžete také prohlédnout a to v Hradci Králové, Brně, či Praze. Každopádně i na internetových stránkách společnosti, se můžete podívat, jak domy vypadají.

Pokud tedy chcete bydlet a nechcete vyřizovat složité papírování a další věci, tak zvolte dřevěný mobilní dům.

Mobilní dům postavíte kdekoliv
Scroll to top