Příležitost pro obchodní partnery

Když odvádíte dobrou práci, když jsou s vámi zákazníci spokojeni, když jim máte stále něco nového nabídnout, tak se rozvíjíte. Vyrábíte, dodáváte, ale stále ne tolik, abyste naplno využili své výrobní kapacity a vytížili své pracovníky. Mohli byste více vyrábět, více prodávat, více montovat. Tím by se zvedly vaše zisky, mohli byste modernizovat svůj strojový park, a také přidat zaměstnancům. Jsou skvělí, poctivě pracují a jejich umění, tvoří nemalou část vašeho úspěchu.

Úspěch

Proto hledáte partnery, kteří by šířili vaši značku a získávali nové zakázky. A to nejen u nás, ale i po celé Evropě, i dál. Třeba i v Rusku nebo Kazachstánu.

Jsme společnost zabývající se interiérem. Vyrábíme a dodáváme schodiště, vyrábíme a dodáváme interiérové i vchodové dveře, obložení stropů a další designové prvky, které každý dům od pohledu změní. Máme dlouholeté zkušenosti, máme své výrobní prostory a své moderní strojové vybavení. Jsme inovativní, sledujeme trendy v interiérovém designu a také jsme přesní, pečliví a rychlí. Zakázky stíháme dle harmonogramu a vždy držíme slovo dané zákazníkovi.

Zaujal vás předchozí text? Na našem webu naleznete o naší poptávce nepoměrně více informací. A nekoukejte se jen na stránky se specifikací toho, co hledáme. Prohlédněte si celou naši produkci, fotogalerie z našich realizací a našich výrobků.

Děláme interiéry

Hledáme všechny, kdo umí obchodně vystupovat, mají tah na branku a jsou ochotni dotahovat případné poptávky do úplného konce. Záleží nám na jejich vystupování. Musí umět jednat prozákaznicky. Takže je zde příležitost jak pro obchodní zástupce, tak pro vybudování celého obchodního zastoupení. Vůbec se nebráníme, nebo naopak bychom přivítali i spolupráci https://www.fa-havlicek.cz/cs/m-22-spoluprace s architekty, ze které vždy vyjde něco zajímavého. Své nové spolupracující partnery řádně vyškolíme a vybavíme vším, co ke své úspěšné práci budou potřebovat.

Příležitost pro obchodní partnery
Scroll to top