Květináče na zahradě


Pokud také patříte k těm milovníkům, kteří mají rádi různé dekorační předměty, tak vítejte u tohoto článku. Chtěla bych se tady zabývat hlavně dekoracemi a také květinami. Mám ráda jak suché květiny, tak také živé květiny, ale abych se přiznala, tak v zimním období dávám spíše přednost těm umělým a sušeným květinám, hlavně tedy umělým květinám. Protože ty vlastně vydrží dlouho. Ale co mi vadí, tak vždy když jsou třeba veliké mrazy, tak mi vybledne vždycky barva z nějakých umělých květin. Takhle už ale bývá, protože i v létě, když na to zase svítí moc slunko, tak červená barva také vybledne a opravdu hodně mě to mrzí.

Velký květináč v dekoru dřeva.

Proto jsem ráda, že jsou také různé květináče, které jsou právě odolné třeba do mínus deseti stupňů anebo také odolávají teplotě čtyřicet stupňů. A to prý i zachová své barvy! Tak jsem ráda, protože takovéto květináče potřebuj. Proto jsem si pořídila velké plastové květináče, které tohle také slibovaly. A velké plastové květináče jsem si pořídila čtyři. Potřebuji tam dát svůj vzrostlý banán, který už mi v malém květináči skoro odumírá, takže jsem ráda, že alespoň mohu využít velké plastové květináče ke své radosti. Potom jsem si tam také dala malinký smrček.

Prozatím mám malé květináče.

Moc se mi líbí jehličnany, takže jsem si řekla, že když mi potom v nějakém velkém plastovém květináči vyroste do určité výšky smrček, potom ho můžu zdobit také na Vánoce jako vánoční stromeček. Tohle opravdu se mi líbí a alespoň takhle stromeček budeme mít vždycky venku. V létě ho můžu dát ven někam do rohu, kde bude třeba plnit různou dekorační funkci anebo skrýš pro ptáčky a ve velkém plastovém květináči se tam také bude vyjímat, protože moje děti na tyto velké plastové květináče dávají samolepky. Nebojte se, tyto květináče jsou opravdu hodně kvalitní a vydrží opravdu i v mrazu a také ve velice horkém podnebí.

Květináče na zahradě
Scroll to top