Milované cestování

Ani nevíte, jak moc mě baví cestování. Abych pravdu řekla, tak si nedokážu představit život, že bych vůbec nemohla cestovat. A nemohla bych někam jezdit na výlety. A jsem totiž takový typ člověka, to nesedí doma, takže moc ráda jezdím někam ven do světa. A to nejenom v naší České republice, ale taky ve světě. A opravdu už bych ani ne spočítala, kolikrát jsem byla někde mimo Českou republiku. A nejvíc a jsem byla samozřejmě v Polsku a na Slovensku, taky v Bulharsku a v Chorvatsku. Opravdu cestování je můj životní styl. Je to takové moje poslání. A abych pravdu řekla, tak cestování mě chytlo asi až tak kolem dvacátého pátého roku.

Ráda jezdím k moři.

A to hlavně z toho důvodu, že moje rodina vůbec nechtěla cestovat a taky neměla na to peníze. Sice chápu, že ne každá rodina je bohatá a že si může dovolit pak drahé cestování, zvláště pokud máte třeba čtyři děti. Ano, mám tři sourozence, naši rodiče měli čtyři děti, je to opravdu hodně. A když to tak vezmu, tak nejhorší na tom bylo, že my jako naše rodina, tak jsme neměli skoro vůbec žádné peníze. Bylo to docela opravdu hodně složité, protože zbytek dětí z ulice anebo spolužáci ze školy opravdu velice často jezdili na dovolenou. A to hlavně k moři.

Moc ráda cestuji.

Ani nevíte, jak jsem jim záviděla, protože jsem taky chtěla jezdit k moři a tak podobně. A bylo to opravdu složité, takže jsem si řekla, že když už konečně mám práci a vydělávám si opravdu hodně peněz, tak taky budu jezdit na dovolenou tak, abych si užila svůj život. Jsem taky velmi ráda, že zálibu v cestování taky hodně sdílí můj partner, se kterým jsem již pět let. Jsme taková prima dvojka a moc rádi spolu cestujeme a jezdíme taky spolu na různé výlety. Taky mě těší, že vždycky u toho děláme plno fotek, abychom měli pěkné vzpomínky. Nyní se chystáme na mou oblíbenou cestu, a to na ostrov Bora Bora, kam toužím jet už dlouho. 

Milované cestování
Scroll to top