Hodinky pro muže

Dřevěné pánské hodinky jsou velmi krásné a taky v dnešní době velmi žádané. Já jsme je pořídila mému příteli a čekala jsem, jaká bude jeho reakce. A to vám právě chci trošku popsat. Dřevěné pánské hodinky mě napadly až jako poslední nápad ne jeho narozeniny. Dlouho jsem hledala, čím ho mám překvapeni a obdarovat, protože my jsme spolu asi sedm měsíců a nevěděla jsem, čím ho nejvíce zaujmu a překvapí zároveň. Víte, chtěla jsme něco velmi originálního a takového, z čeho bude úplně paf a nikdy na to nezapomene. Nechtěla jsme klasický stříbrný řetízek nebo parfém, co dává téměř každý. A kupovat mu trenky nebo ponožky? To jedině, až spolu budeme tak tři roky. Nyní jsem na jeho první narozeniny se mnou chtěla něco opravdu perfektního a nevšedního. A tak jsme sedla k počítači a hledala něco zajímavého.

Hodinky ze dřeva? Žádný problém.

A jako první mě napadla láhev vína s vlastním věnováním. Jenže jsem pak uviděla ty hodinky. To bylo něco opravdu úžasného a geniálního. Co přeci může být zajímavějšího, než neobyčejné dřevěné pánské hodinky! Sice byly drahé, ale za to zase moc potěší. Tak jsem ani neváhala a objednala jsem pánské dřevěné hodinky ze světlého dřeva. A když mi pak poštou přišly konečně vysněné dřevěné hodinky pánské, tak jsem byla velmi ráda. Rychle jsem ty dřevěné pánské hodinky rozdělala a pak jsem to uviděla. On mi přišel úplný šmejd. To nebylo snad ani dřevo, ale nějaká dřevotříska nebo co.

Dřevěné hodinky můžete mít i na sport.

Byla jsme opravdu hodně v šoku. To není snad ani pravda. Jenže bohužel byla to realita. Když jsem vzala hodinky do ruky, tak se málem rozpadly. Chtělo se mi brečet a nevěděla jsem, co mám dělat. Chtěla jsem je reklamovat, jenže nikdo nereagoval. Prostě jsme naletěla podvodníkovi. Tak tady si dejte vážně pozor, od koho dřevěné pánské hodinky nakupujete. A můžu vám slíbit, že s dřevěnýma pánskýma hodinkami nic nezkazíte. Jak to vím? Můj přítel dostal tyto hodinky od své matky a byl z nich úplně nadšený. Já mu dala parfém. A taky to nakonec dopadlo dobře.

Hodinky pro muže
Scroll to top