Jaká je nejlevnější hypotéka?

Nejlevnější hypotéku najdete pod názvem, Americká hypotéka s tolerancí příjmů a registrů s daným úrokem od cca 6,9 % což se bere právě jako nejlevnější hypotéka na trhu hypoték. Samozřejmě se to neobejde bez jakéhokoliv ručení a u toho typu hypotéky se bavíme o ručení nemovitostí. Tato hypotéka je speciální produkt právě kvůli nejnižší úrokové sazbě a to je cca o 4% ročně, s možnou fixací dané úrokové sazby na dlouhou dobu samotného splácení. Doba splácení se určuje podle věku, takže kdyby se bral ideální věk do cca 25 let je doba splatnosti na 30 let.

úrokové sazby za rok 2021 (u bankovní společnosti )

Jako u většiny úvěru i tento jde zaplatit dopředu, jediná věc kterou se tento typ liší je že žadatel musí mít v naprostém pořádku záznam v registru dlužníku, tedy nesmí tam mít záznam o jakémkoliv pozdním zaplacení půjčky nebo o samotné exekuci. Pokud však nemáte svůj registr čistý, jediné co musíte udělat je že musíte sehnat zletilého spolužadatele který má registr v naprostém pořádku. Není ani vyhrazené kdo může a kdo nemůže být váš spolužadatel,( takže je jedno zda to bude rodič, manžel či manželka nebo třeba jenom kamarád či váš kolega z práce). Díky spolužadateli se vyvarujete veškerým problémům a poté získáte tzv. Americkou hypotéku VIP právě s výše uvedeným úrokem až 4% ročně. Pokud se stane že nemáte žádného spolužadatele a váš registr není čistý, lze získat hypotéku s úrokem až 6,9 % s naprostou tolerancí vašeho registru. Jakmile se váš registr vymaže (výmaz registru trvá 3 měsíce, ale může se to protáhnout až na 4 roky, to ovšem záleží jak závažný problém se v daném registru nacházel), můžete si zažádat o tzv. refinancování vašeho úvěru. U nebankovních společností se nemusíte bát žádných poplatků předem protože u nebankovních společností po vás žádné poplatky chtít nebudou.

hypo- peníze

Podmínky a výhody nejlevnější hypotéky https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/ – Musíte si vyplatit veškeré dluhy, exekuce, půjčky a úvěry, U koupi nemovitosti máte možnost podle její lokality a stavu dostat slevu až 70% z ceny samotné nemovitosti. Zbavení veškerých exekucí, Výhoda dlouhodobé půjčky až na 30 let.

Jaká je nejlevnější hypotéka?
Scroll to top