Celoroční mobilheimy a dřevostavby

Naše společnost Lavaro House s. r. o nabízí výstavbu mobilních domů.

Jsme společnost zabývající se výstavbou dřevěných mobilních domů celoročních a dřevostaveb. V dnešní době určitě většina z nás ocení své soukromí, a pokud je k tomu zahrada, je to skvělá kombinace k nalezení klidu od všedního stresu a ruchu měst. A právě proto je mobilní dům, nebo dřevostavba skvělou volbou! Oproti klasickému rodinnému domu je cena podstatně nižší, přitom bydlení je stále srovnatelné. Rovněž i rychlost výstavby trvá podstatně kratší dobu. Stačí si jen určit, kde chcete aby Váš vysněný nový dům stál, a zbytek už je na nás.

Vybrat si můžete z velmi široké nabídky našeho katalogu. V nabídce naleznete rozmanitý výběr, a to od menších, až po větší mobilní domy.

knihovna

A jaké jsou výhody dřevostaveb?

Dřevostavby jsou velmi ekologické, a proto je při jeho výstavbě podstatně méně odpadu. Další velkou výhodou je již zmíněná doba výstavby, která je zlomová oproti klasickým stavbám. Dále je velkou výhodou i dobrá izolace, tudíž jsou náklady na vytápění podstatně nižší.

Jak to bude s dopravou?

Máme pro Vás zajištěnou dopravu včetně uložení domku přímo na Vámi zvolené místo. Domek si však můžete odvést i samy, záleží jen na Vás.

A jak to bude s financováním?

Nyní opět platí to, co u předchozího bodu. S veškerým financováním Vám jsme připraveni pomoct, tudíž se nemusíte obávat, že si ohledně financí nebudete vědět rady. Vše s Vámi důkladně probereme. Vše o financování se přehledně dozvíte na našem webu.

stěhování

Pokud si nejste jisti, nebo potřebujete jakkoliv poradit:

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo si nejste jisti, zda je toto vhodnou volbou pro Vás, neváhejte se obrátit na naše pobočky prodejních center. Velice rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše dotazy. Na našich webových stránkách naleznete veškeré kontakty.

A proč si vybrat právě nás?

Nabízíme velmi osobní přístup ke každému zákazníkovi, a snažíme se maximálně vyhovět potřebám zákazníka, protože chceme, aby se každý ve svém novém domě cítil maximálně spokojeně. Můžete nahlédnout do referencí od našich zákazníků.

Neváhejte nás kontaktovat. Vaše Lavaro House s. r. o.

Celoroční mobilheimy a dřevostavby
Scroll to top