Máte zlaté české ručičky?

Pokud jste na v titulku položenou otázku odpověděli kladně, možná byste neměli odcházet a měli byste dočíst tento článeček až do konce. Protože co vy víte? Třeba je to, o čem tu bude řeč, právě to, co by pro vás bylo jako šité na míru.
vánoční ozdoby
Zlaté české ručičky se mohou uplatnit leckde. Jenže člověk, to bohužel nejednou nejsou jenom právě tyto ručičky. Někoho může handicapovat třeba to, že je zrovna na mateřské dovolené, jež je nazývána dovolenou, ač při ní má člověk nejednou více práce než někde v práci, někdo je odmítán zaměstnavateli kvůli pokročilejšímu věku nebo nejrůznějším zdravotním obtížím, někdo nemá dost času kvůli studiu,… Těch důvodů může být, proč jeden nepřiloží zlaté české ručičky k dílu!
A bylo by smutné, kdyby se potenciál šikovného člověka nevyužil. Když už nic jiného, tak třeba alespoň ve formě brigády. Při níž není třeba dodržovat pracovní dobu ani se za ní jeden nemusí nikam plahočit. Protože je dosažitelný vlastně pro každého.
Každý z nás, kdo není líný a nemá obě ruce levé, si přece může přivydělat třeba ruční výrobou drobných dekorativních ozdob pro firmu Selvintech s.r.o. Jedná se totiž o vcelku nenáročnou manuální práci z domova, již lze vykonávat v kteroukoliv denní nebo noční dobu podle své vlastní chuti a nálady. Stačí se přihlásit a vpravit se do toho a rázem se můžete realizovat třeba právě vy.
růžové vánoční ozdoby
A pak se můžete klidně i posmívat těm, kdo se plahočí den co den za prací kamsi mimo domov, kdo si kvůli ní nemohou často zařídit důležité věci ani si někam odběhnout, když zrovna potřebují, můžete si lebedit, zatímco budete naslouchat těm, kdo zrovna lamentují, jak se jim dnes zrovna do práce nechce a jak je ta pracovní doba delší, než se dá snést. Protože nic z toho vám tady nehrozí. Tady jste svými vlastními pány, jakkoliv jenom zaměstnanci. Kteří si o sobě rozhodují vlastně docela sami. A tím jediným, na co musí brát zřetel, je to, že úměrně odvedené práci dostanou i zaplaceno.
Takže to není uplatnění pro ty, kdo by si mysleli, že se budou celé dny jen válet a brát hory peněz. Takoví ať se dají… třeba na politiku.

Máte zlaté české ručičky?
Scroll to top