Milenka nebo manželka?

Kdo je víc? Je to žena, se kterou sdílíte společný život a domácnost nebo je to žena, která s vámi sdílí postel? Žádný muž nemůže mít všechno a v mnoha případech o tom svědčí fakt, že si to umí zařídit díky tomu, že si najde milenku. Co je ale lepší, mít doma jistotu v podobě manželky nebo úlet v podobě ženy, o kterou můžete přijít stejně rychle, jak jste k ní přišel?
záda novomanželů

Manželku muži chtějí a potřebují

Pořád platí, že muži o manželství stojí. Chtějí se oženit a být manželem a mužem, který bude mít rodinu a stálé zázemí. O rodinném soužití nepřemýšlí dlouho, bohatě jim postačí, když zjistí, že žena, se kterou žijí je tou pravou a jedinou, se kterou touží být už po zbytek života.
Kromě zásadního faktu, že už si nemusí hledat jinou, jim imponuje i to, že je o nich postaráno ve všech ohledech.Navaří, napeče, postará se o úklid, domácnost, špinavé prádlo a všechny povinnosti, ve kterých muž tápe. A ještě k tomu jim pravidelně vyhoví v milostném životě, kdy jsou připravené být i fantastickou milenkou.
Co je zabijákem manželství a hlavní příčinou toho, že muži mají tendenci začít hledat jinde, je stereotyp, díky kterému jsou sice spokojení, že mají všechno a nemusí téměř nic dělat, ale na druhou stranu by rádi ocenili změnu. A co je větší změnou než žena, kterou zajímá pouze muž místo všeho, co je potřeba doma a kolem dětí udělat?

Sobectví v podobě milenky

Nehezky řečeno, jsou muži sobci. I když vědí, že manželka se pro nich může rozdat, pořád jim to nestačí. Takzvaným únikem od reality a dlouhého (a především stejného) koloběhu doma s jejich ženou, je pro nich odbočka zvaná nevěra.
líbání ležící ženy

Pořád se však nic nemění na tom, že ženy, se kterými podvádíte vlastní manželku, jsou a vždy byly pouze prchavé záležitosti. U nich nemají muži žádnou jistotu, respekt, nemají na nich právo a stává se více než často, že odchází nečekaně a bez vysvětlení. Někteří muži za nimi pláčou, jiní si uvědomí, že není nic vzácnějšího, než mít doma partnerku, která je jim oddaná.
Ať už tedy upřednostňujete více jednu ženu před druhou, vždy myslete na to, že to, co chcete se často neshoduje s tím, co opravdu potřebujete a vážíte si toho.

Milenka nebo manželka?
Scroll to top