Na nákupy s taškou

Chodíte nakupovat? Jistěže ano. A jak řešíte přenos a převoz nákupu? Doba, kdy vám u pokladny dali zadarmo igelitové tašky je dávno pryč. Teď jen mimořádně nějakou tu igelitku u pokladny koupíte, ale většinou jsou tam papírové tašky, které přiznejme si, každý použijeme jen jednou a příště ji buď zapomeneme doma, nebo se roztrhá při prvním nákupu anebo, máme-li větší těžší nákup, nemáme ani odvahu to do papírové tašky naskládat.

taška

Někdo doveze ve vozíku nákup až k autu a tam jen překládá do přepravek. Někdo obnovil staré dobré síťovky a jiný využívá plátěné tašky s potiskem e shop. A teď milé firmy, co vyrábíte tašky, vidíte ten potenciál? Lidé stále budou nakupovat a stále budou řešit, jak nákupy odnést domů a nekupovat stále nové a nové tašky. A vy firmy, které se potřebujete zviditelnit, vidíte ten potenciál v tom, že na každé plátěné tašce může být vaše reklama? Taška, kterou rozdáte svým zaměstnancům s vaším reklamním potiskem, nebo ji věnujete svým obchodním partnerům je vhodným reklamním předmětem, který nikdo po jednom využití neodhodí do popelnice. Taška s vaším reklamním potiskem, to je terno za málo peněz. Plátěná taška se na rozdíl od papírové neroztrhne, pokud se vám v ní něco „rozmočí“, ať už se vám rozmáčkne v tašce pomeranč, rozmrzne nanuk nebo se rozbije jogurt. Tašku jednoduše vyperete a používáte znovu a znovu. Plátěná taška je také ekologicky odbouratelná, takže až dozraje její čas a budete ji chtít vyhodit, nebude se rozkládat roky na skládce.

tašky

Ať vás nakupování baví nebo ne, bez nakupování se neobejdete a jednou za čas do obchodu musíte. Nepředpokládejte, že u pokladny koupíte igelitovou tašku a neutrácejte při každém nákupu za novou papírovou tašku. Pořiďte si plátěnou tašku, která je odolná a praktická. Bude-li mít i pěkný potisk, může se stát součástí vašeho outfitu.

Na nákupy s taškou
Scroll to top