Nabídka úsporných žárovek poskytne široký výběr

V dnešní době je skutečně velký výběr kvalitních a úsporných žárovek. Vhodná volba do konkrétní místnosti přinese nejen skvělé osvětlení, ale i moderní design a také možnost si zvolit různé žárovkové aplikace. Jen vždy při výběru je třeba dbát na výběr správné patice, jinak by nám žárovka neseděla do vybraného svítidla. Pak samozřejmě jsou další parametry, které si sami můžeme zvolit.

jasná energie

LED žárovka je skvělá volba

Jsou výborné kvůli životnímu prostředí, ale zároveň šetří i naši peněženku. Normální LED světelný zdroj vydrží až 50 000 provozních hodin. Pokud by tomu tak skutečně bylo, tak to znamená zhruba 6 let trvalého provozu. Poté se moc nebudeme rozmýšlet při počáteční investici. Vypadá to na úsporu na všech stranách. Výhodou je, že i na tyto žárovky se poskytuje záruční doba, což odhalí snadno špatný produkt, takže není čeho se obávat.

LED – tato zkratka znamená v češtině světelnou emotivní diodu. Tento světelný zdroj dříve fungoval jako kontrolka na elektronických zařízeních, ale od této doby uplynulo již mnoho let a nejen výkon LED žárovek se zvýšil, ale také podstatně rozšířil. Jsou vyráběné tak, aby byly vhodnou náhradou za klasickou žárovku, takže i oblíbené svítidlo po prarodičích bude skvěle svítit v našem pokoji.

silné světlo

Fakta, která bychom měli vědět

LED žárovky poskytují neblikající světlo, které mnozí ještě zažili u klasické žárovky nebo zářivek. Když se zmáčkne vypínač, tak ihned svítí a jsou k dispozici v plném výkonu. Takže žádné čekání, než se plně rozzáří. Dokonce lze světlo i plynule stmívat, to ovšem využijeme spíš v obytných prostorách, než pracovních. A faktem je i to, že diody spotřebují až o 90% méně energie a to už je přece jenom znát. Dále neobsahují žádné jedovaté chemikálie jako je rtuť, což zase je pravdou, že ji posunuje v žebříčku ekologie výš, nemusí se totiž likvidovat jako nebezpečný odpad.

závěsná žárovka

Světlo se dá rozlišovat

LED žárovky jsou velmi oblíbené a také se vyrábí v mnoha provedení, což se můžete přesvědčit sami, případně si vybrat z nabídky https://www.lightpark.cz/led-zarovky/?par=patice|e27, která nenabízí pouze osvětlení do domácností. Jen na vás bude záležet, jaký odstín si zakoupíte. Mnohdy totiž potřebujeme několik světel, aby pokryly naše požadavky. Od měkkého normálního světla, až po úplně jasné, při kterém se dobře čte. Zkrátka LED žárovky jsou ideální pomocník nejen do domácnosti.

Nabídka úsporných žárovek poskytne široký výběr
Scroll to top