Nejčastější chyby, které lidé dělají při zařizování bytu

Zařídili jste si celý byt sami, ale máte pořád pocit, že by to mohlo být lepší? Nejspíš máte pravdu. Koneckonců v oku to mají jen odborníci. Interiéroví architekti ByDesign.cz vám dokáží snadno pomoci s jakýmkoli konceptem, a to v případě jakéhokoli prostoru. To totiž dokáží jen zkušení profesionálové. Hlavní chyba ale spočívá v tom, že lidem chybí ponětí o konceptu.

Kuchyně obývák jídelna

Nešikovné detaily v předsíni

Je pochopitelné, že chcete hodně úložných prostorů. Někdy ale mohou působit chaoticky, nekoncepčně a jejich velikost, ani počet jednoduše nevyhovuje místu, které máte k dispozici. Velká obtíž je také nedostatek přirozeného světla, který lze efektivně řešit aplikací celoskleněných dveří, které propustí světlo z ostatních místností.

Časté chyby v kuchyni

Malá pracovní plocha je potíží číslo jedna, a to pro hodně hospodyněk. Hodně skříněk a místo na spotřebiče je super, ale nesmí to být na úkor pracovní plochy. Koneckonců někde ty dobroty musíte připravit. Otevřené skříňky možná vypadají na první pohled pěkně, ale časem v nich bude vidět nepořádek a mnohem víc se do nich práší. Tak na to myslete.

Obývák moderní interiér

Věcí, na kterou si stěžují zejména ženy po nějakém čase s novou kuchyní, jsou špatně zvolené barvy a povrchy. Na bílé je všechno vidět, na matných skříňkách tmavé barvy uvidíte každý otisk a lesklé povrchy nejsou ideální tam, kde hodně svítí slunce. Obecně jsou nejlepší volbou střední tóny jakékoli barvy v matném provedení a odolné materiály.

Obývák by měl být místem zábavy

Už se vám někdy stalo, že jste vešli k někomu do obýváku a viděli fotku z magazínu? Nedělejte stejnou chybu. Zapojte vlastní vkus a osobitost. Interiér můžete doplnit např. vlastními fotografiemi, suvenýry z dovolené, nebo krásným křeslem po babičce. Velkou místnost můžete udělat útulnější díky chytrému členění nábytku. Vytvořte si zóny (čtecí koutek, televize s pohovkou, jídelna).

Nejčastější chyby, které lidé dělají při zařizování bytu
Scroll to top