Užijte si legraci s lasergame – tato hra vás naprosto pohltí

Každý z nás je občas jako malé dítě. I dospělí si rádi hrají a tak se neskutečně dobře zrelaxují. Oblíbenou činností je i lasergame. Jak se hraje?

Užijte si legraci s lasergame – tato hra vás naprosto pohltí

Ještě jste neslyšeli o lasergame? Tak to je velká chyba. Tato hra je u nás stále oblíbenější a to nejen u dětí a dospívajících, ale populární je také mezi dospělými. Hra má totiž tempo, je rychlá, hraje se na body a užijete si u ní spoustu legrace. Můžete se skvěle vyřádit, aktivně si odpočinout a zase se na chvíli cítit jako malé dítě. Pojďme si tuto hravou a nervy drásající hru představit trošku blíže.

skupina-mensi(1)

O co jde a jak se hraje?

Jak už samotný název napovídá, lasergame se hraje s laserem, tedy spíše s jeho paprsky. Do rukou dostanete zbraň, která právě zmíněný laser střílí a z ní se musíte pokusit trefit, co nejvíce svého soupeře. Pokaždé, když se trefíte, budou vám připsány body. Během hry se hodně běhá, musíte se umět schovávat a utíkat svému protivníkovi. Hraje se vevnitř, hřiště je vždy nějak speciálně upraveno, hra má své téma a vy musíte prostě nasbírat co největší počet bodů – tedy nejvíckrát se trefit do svého protivníka.

Je to trošku bláznivá hra, kterou si zamilují děti ale i dospělý. Jde o velmi aktivní formu odpočinku, ale nemusíte se obávat, po hřišti nebudete pobíhat hodinu s vyplazeným jazykem. Jedna hra má obvykle pouze patnáct minut, pokud chcete hrát déle, určitě můžete, to je jen na vás.

labyrint (40)

S partou přátel i pro děti

Zahrát si pak můžete jít se svými dětmi, které hra určitě bude náramně bavit a navíc se při ní skvěle vyřádí a unaví – vyrazit ale můžete jen jako parta dospělých. Hra je skutečně určená pro každého, kdo udrží pistoli v ruce a umí se strefovat. Laserové paprsky jsou barevné, takže přesně vidíte, kam se strefujete a zda se vám podařilo cíl trefit nebo ne.

Kromě pistole dostanete také ochrannou vestu a tak se budete cítit jako skutečný bojovník a voják v poli. Oproti paintballu nebudete ušpinění po zásahu barevných kuliček a nebudete se muset děsit modřin a bolesti při zásahu. přitom je paintball velmi podobný právě lasergame.

Hra vás alespoň na chvíli vytrhne z reality a to každý z nás občas skutečně potřebuje.

Užijte si legraci s lasergame – tato hra vás naprosto pohltí
Scroll to top