Peníze jsou nepostradatelné

Naprostá většina lidmi vynakládaného úsilí není motivována snahou prospět ostatním, ale výlučně touhou po dosažení vlastního prospěchu, obvykle zisku vyjádřeného penězi. A to nemyslím jako kritiku, to je pouhé konstatování faktů. Když už člověk něco dělá pro druhé, chce z toho samozřejmě něco mít, a to něco jsou peníze, které pak může využít k tomu, aby si nechal ostatními poskytnout požadované protislužby.

Platí to pro každého z nás bez rozdílu, musí to tedy nevyhnutelně platit i pro takzvané osoby samostatně výdělečně činné. Tedy pro ty, kteří vzali svůj osud do vlastních rukou a rozhodli se, že než aby pracovali pro nějakého zaměstnavatele, budou raději pracovat sami pro sebe.

cent USA

OSVČ si na sebe tedy potřebují vydělat. Musí mít takové příjmy, ze kterých se dají zaplatit všechny nevyhnutelné odvody a investice, a i pak ještě zbude dost na své vlastní živobytí.

Jenže toho se nejednou nedosáhne. Příjmy z podnikatelských aktivit nejsou nikdy jisté, a tak se může kdykoliv stát, že už taková samostatně výdělečně činná osoba neví, kudy kam. Bez peněz se totiž nedá ani žít, ani podnikat, bez nich je další práce prakticky nesmyslná.

americké peníze

Ale co když jde jenom o dočasný problém, který se dá v budoucnu překonat? Co když by to chtělo jenom nějakou tu finanční injekci, aby se to znovu rozjelo, aby se přečkaly těžké chvíle a zase bylo dobře?

Pak může pomoci i půjčka. Pak pomůže OSVČ hypotéka fahd.cz, kterou lze získat rychle a jednoduše, a přitom i za dost výhodných podmínek. Stačí tu dát do zástavy nějakou nemovitost, stačí prokázat, že bude mít dotyčná OSVČ z čeho splácet, a je po problému. Protože tady se nedělají drahoty, tady je hned jasné, zda a kolik člověk na své podnikání dostane. I kdyby měl dotyčný problémy s nízkými příjmy, záznamy v registrech dlužníků, exekucemi a podobně, tady uspěje. A má šanci pokračovat ve svém podnikání.

Peníze jsou nepostradatelné
Scroll to top