Soustřeďte se na zdravou výživu a využijte zip sáčky

Obchody se zdravou výživou prosperují mnohem více, než v devadesátých letech, kdy se jejich síť teprve dostávala do povědomí veřejnosti. Velmi rychle se mezi lidmi šíří informace o prospěšnosti celozrnných obilovin, luštěnin, semínek a oříšků a sušeného tuzemského či exotického ovoce, a co je podstatné, všechny tyto produkty lze doma skladovat i několik měsíců.

zdravá výživa

Lidé, kteří pravidelně nakupují v obchodech se zdravou výživou, a nechávají si posílat balíčky přepravní službou, se již jistě setkali s balením trvanlivých potravin do polyetylenových sáčků se zipem. Je to perfektní způsob, jak zákazníkům zaslat zboží v patřičné kvalitě, a aby nebyla krabice zároveň příliš přetížena. Hmotnost jednoho sáčku je jen několik gramů a přitom dostatečně chrání obsah uvnitř, takže stačí krabici jen vystlat bublinkovou fólií.

ořechová směs

Jakmile krabici rozbalíte a vyjímáte z ní např. fazole, ořechy, mandle, pšeničné klíčky, ovesné vločky či sušené švestky, každý produkt je krásně zabalený v transparentním zip sáčku, a není nutné jejich obsah přesypávat do nějakých nádob. Sáčky perfektně poslouží i pro dlouhodobé skladování všech druhů trvanlivých potravin. Zip sáčky můžete doma využít úplně stejně – roztřídíte si suroviny podle hmotnosti na několik dávek a můžete si některé namíchat k přímé konzumaci, jako např. rozinky s arašídy nebo oříškové směsi.

Se zip sáčky ušetříte za plastové dózy či plechovky, jsou velmi dobře skladné a vypomáhat si můžete i tak, že z nich vždy před uzavřením obsahu vytlačíte vzduch, např. částečným ponořením do vody. Pro skladování potravin jsou přímo určené, jsou certifikované pro tyto účely a pochopitelně zcela zdravotně nezávadné. Lze je využít při pokojové teplotě i v chladničce nebo v mrazáku, uzavírací systém je spolehlivý za každých okolností, pokud teplota obsahu náplně nepřesáhne 80 stupňů Celsia.

Soustřeďte se na zdravou výživu a využijte zip sáčky
Scroll to top