Jak může vypadat obal na Xiaomi Redmi 7A

Pravděpodobně také patříte k lidem, kteří mají, nebo alespoň uvažují o pořízení mobilního telefonu s dotykovým displejem. Součástí prodeje těchto přístrojů jsou i příslušenství a mezi nimi nejčastěji ochranné kryty a obaly. Pouzdra na mobilní telefony se vyvíjí již desítky let. První prototypy se na trhu začaly objevovat na konci minulého století a s těmi současnými je lze stěží srovnávat. A to jak materiálem, tak svými vlastnostmi. Především šlo o pouzdra pro telefony tlačítkové, ostatně také žádné jiné modely lidé neznali a stěží si dokázali představit, že by mohli nosit po kapsách něco jiného – kupříkladu přístroj, který budou ovládat dotykem bříšek svých prstů.

žena s mobilem

Pohled do historie přináší vždy zajímavé náhledy a srovnání, jaká technika tehdy byla k dispozici, a jak s ní lidé nakládali, bohužel je technika i zneužívána k protiprávnímu jednání, ovšem to bychom otevřeli téma pro obsáhlou diskusi. My bychom vám rádi v tomto článku naznačili, jak významný posun jsme zaznamenali u vývoje zabezpečovacích prvků mobilních telefonů, mimo jiné i obalů na Xiaomi Redmi 7A.

Kouzlo jménem eko-kůže

K těm nejprodávanějším patří bezesporu obaly označované jako knížkové neboli flipové. Zhotovují se z eko-kůže, jejíž název nebyl zvolen náhodně. Jedná se skutečně o imitaci pravé kůže, která má podobné vlastnosti – je velmi příjemná na dotek, měkká a hebká, pružná a poměrně pevná. Vzhledově kůži připomíná velmi výrazně a lze je vyrobit v mnoha rozličných barvách.

dívka s mobilem

Eko-kůže je stoprocentní polyuretan, materiál proslavený z oblasti zdravého spaní, z něhož se na trh dodávají i ty nejluxusnější matrace, např. paměťová pěna. Jednou z dalších výhod polyuretanu je vysoká prodyšnost, což je u obalů na mobily zásadní vlastnost. Prodyšnost brání srážení vody na povrchu telefonu, což je u dotykových displejů nesmírně důležité při prevenci před poškozením citlivé elektroniky.

A na závěr bychom neměli opomíjet ani vzhled knížkových obalů, je natolik výjimečný, že patří k nejzajímavějším výrobkům ve své kategorii, navíc za velmi příznivé ceny.

Jak může vypadat obal na Xiaomi Redmi 7A
Scroll to top