Zábava pro dítka

Většinou jsou v rodině dvě či tři. A každé v jiném věku. Někde je jich ještě více. A znáte to. Neustálé brebentění, neustálé volání rodičů, prostě jeden velký stres v kuse. Když byste pak rádi klid, musíte prchnou do hlubokých lesů a tam, zahrabán hluboko pod zemí si vytoužený klid užít. Ale pozor, nemusí to být jediné řešení. Je zde totiž ještě jedno. Jistěže namítnete, že nelze zabavit všechny děti najednou, když je máte v rozdílném věku a také pohlaví. Budete se divit, jde to. Je totiž něco, co zaujme jak kluky, tak i holky. Jak starší, tak ty nejmenší. Prostě všechny, co je máte doma a klidně si můžete i další děti, třeba od sousedů přizvat. Uvidíte a uslyšíte. Respektive, asi neuslyšíte, protože budou sedět na židličkách a ani nedutat.

Cože je to tedy za velké tajemství, které má zachránit vaše nervy od prasknutí? Nic více a nic méně než kouzelník!

karty

Ten je vhodný pro všechny věkové kategorie, nejen pro děti. Ale protože v tomto článku se zabýváme právě jimi, budeme tedy pro ně i čarovat.

Asi nevíte, kde si takového kouzelníka sehnat. Nevadí, i to vám zde prozradím. Jen chvíli vyčkejte.

Kouzelník pro děti se dá lehce objednat na předešlém modrém odkazu. Stačí jej kontaktovat a domluvit se. Jako informace postačí průměrný věk dětí a jejich počet. Protože jinak se bude čarovat pro ty nejmenší a jinak pro odrostlejší, skoro puberťáky. A jinak se čaruje pro pět diváků a jinak zase pro třicet.

kouzelnické pomůcky

Ale pozor. I kouzlení má své drobné zákony a pravidla. Proto, když budete chystat místa k sezení, dbejte pečlivě toho, aby děti seděly před kouzelníkem, a ne po stranách. Kouzelníci to nemají rádi a dívat se na ně zezadu, to už vůbec ne. To by vás mohli zaklít třeba do podoby ropuchy, a to by vaše nervy už určitě praskly.

Nuže, objednávejte a vyjednávejte. Hele, jen tak na okraj, klidně můžete koukat s dětmi.

Zábava pro dítka
Scroll to top