Batohy a batůžky udávají módní směr

Již je minulostí, kdy batoh byl spojován pouze v rámci sportovního stylu. Pominuly doby, kdy batoh plnil účel jen v případě sportovní činnosti nebo v rámci podniknutí dobrodružného výletu, kdy byl nezbytnostnou výbavou turistů. Odzvonilo, kdy obsahem batohu bylo sportovní oblečení či vydatná svačina v rámci cestování. Aktuální módní trend má značný přínos – díky nošení batohu netrpí záda. S vhodně zvoleným batůžkem budete in, uděláte parádu a především činíte to nejlepší pro Vaši páteř.
 batoh a kytara
Proč a jak nosit moderní batůžek
 
Nejen že se jedná zkrátka o kousek must-have neboli zkrátka nezbytnost muset mít i Vy. Módní návrháři a nejen oni doslova zaplavili trh pestrou škálou batůžků co do velikosti, materiálu a barev. Předností je elegantní provedení. Nejen že je nejlepší variantou pro zdraví zad, ale pozitivem je, že máte prakticky volné ruce, nošení batůžku je maximálně pohodlné a účelné. Však i mnohé hvězdy propadly kouzlu a trendu nošení batohu. Batoh je prakticky ideální ke každému outfitu. Ale! Pouze v případě vhodně zvoleného materiálu – tj. materiál, velikost, barva. Batoh je vskutku obměna outfitu. Jeho praktická stránka je i v případě obsahu věcí v něm uložených, jelikož v batohu jde o rovnoměrné rozmístění, nepronese se váhově tolik co kabelka.
 
 
Alternativa materiálu
 
Do společnosti, pro obchodní záležitosti či do práce je adekvátní volbou kožený batůžek, který je atributem elegance. Do společnosti je lépe preferovat batůžek v černém či tlumeném tmavším barevném provedení. Pro volno-časové chvíle je vhodný jak kožený s variantou kovových spon, rovněž koženkový batůžek či moderní látkový s nášivkami nebo nápisy. Vkusné kožené batohy spolehlivě nahradí kabelku. A kdo ví…, možná i předčí, letos rozhodně!
 
 dívka s batohem
Nač si dát pozor při výběru
 
Výběr je obdobný jako při výběru vhodné kabelky. Prioritou je samozřejmě, aby se líbil, aby vyhovoval  a byl pohodlný. Také je podstatné, jak je řešený prostor uvnitř.
Dobré je vyvarovat se materiálu jako je nylon, neboť nepůsobí vkusně. Ba naopak. Rovněž není designově zajímavý batůžek se značným množstvím ozdob, kdy jde více spíše o přeplácanost.

Batohy a batůžky udávají módní směr
Scroll to top